Academic Elite II All-Star Rosters

Ivy League All-Stars

DSC_0460

Tony Ellington Jr. (2015 / Trenton Catholic)

Colin Dougherty (2015 / Lockport)

Isaiah Lewis (2015 / Churchville Chili)

Austin Vaughn (2015 / Coral Springs Charter)

Justin Gorny (2015 / South Park)

Max Mahoney (2016 / Ridge)

Jordan Bonner (2015 / St. Andrew’s)

Dakpe Yiljep (2015 / Westtown)

Austin Pauga (2015 / IMG Academy)

Christopher Rogers (2016 / Tri-Cities)

Erik Werheim (2015 / Montville Township)

DSC_0462

Tim Quashie (2015 / Putnam Science)

Sam Barrett (2015 / Taft School)

Isa Brandon (2015 / Heritage)

Daniel Vila (2015 / Conestoga)

Julius Stormra (2016 / Gil St Bernards)

Jimmy Panzini (2016 / St. Anthony)

Andrew Diehl (2015 / Conestoga)

Jeffery Redband (2015 / Batavia)

Zach Snyder (2015 / Seneca Valley)

Patrick Ehland (2015 / Mt Lebanon)

Adam Mitola (2016 / Gil St Bernards)

MVP: Dakpe Yiljep

DSC_0469

Patriot League All-Stars

DSC_0456

Jordan Sechan (2016 / St. Luke’s School)

David Clark (2016 / Long Reach)

Sammy Robinson (2016 / Lawrence)

Tristan Le Mon (2016 / Chatham)

Keyon McCutchen (2016 / Reading)

Jerraune Jenkins (2016 / Seton Hall Prep)

Adam Alexander (2016 / Pine Richland)

Marley Blommers (Chatham Kent)

Kevin Blaser (2018 / IMG Academy)

Sukhmail Mathon (2016 / Dallas)

DSC_0458

Morrison Rubin (2016 / W T Woodson)

Zachary Rowe (2016 / Cherokee)

Lorenzo Bascon (2016 / Georgetown Prep)

George Walker (2016 / St. Albans)

Elijah Boyd (2016 / St John’s Catholic Prep)

Austin Gregg (2016 / Notre Dame GP)

Luke Irons (2016 / Central Bucks West)

Brooks Mays (2016 / Highland)

John Crown (2016 / Hanover Park)

Dylan Mitchell (2016 / River Hill)

MVP: Sammy Robinson

DSC_0471

NESCAC All-Stars

DSC_0450

David Goldman (2017 / Riverdale Country School)

Connor Walsh (2017 / Gleneig Country School)

Gabriel Rohmann (2017 / Central Catholic)

Connor Crabtree (2017 / Orange)

Daniel Weiss (2017 / Marlboro)

Noah Ehlin (2017 / Council Rock North)

Michael Winterburn (2017 / Clarksburg)

Michael Ward (2017 / St. Paul’s)

Gordon Hill (2017 / Calvert Hall)

DSC_0453

Jake Needleman (2017 / Rutgers Prep)

Chris Longo (2017 / Ridgefield)

Logan Vosburg (2017 / Orange)

Antonio Gamboa (2017 / St. Joseph’s Metuchen)

Ethan Blum (2017 / Pingry School)

Michael Morreale (2017 / Gil St Bernards)

Brian Monaghan (2017 / Morristown-Beard)

Devin Jensen (2017 / Manasquan)

Taj Benning (2017 / Bergen Catholic)

MVP: Jake Needleman

DSC_0467

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz